Magia Pierwszych Chwil: Sesja noworodkowa.

Witajcie!
Dzisiaj trochę o sesji noworodkowej. To jedno z najpiękniejszych doświadczeń, jakie mogę mieć jako fotograf. Przygotujcie się na niezapomniane wspomnienia, pełne czułości i delikatności.
Sesje noworodkowe są niezwykle ważne zarówno dla rodziców, jak i dla fotografa. To wyjątkowy okres w życiu dziecka i rodziny, pełen emocji i miłości. Dla mnie, jako fotografa, jest to również wyzwanie, ponieważ staram się uchwycić wyjątkowy charakter każdego nowego człowieka.
Przed rozpoczęciem sesji, zawsze staram się porozmawiać z rodzicami.

To pozwala mi dostosować styl sesji do indywidualnych preferencji rodziny. Czasem rodzice mają konkretny pomysł na zdjęcie, które chcieliby mieć, a czasem po prostu ufają mojej kreatywności. Bezpieczeństwo noworodka jest dla mnie najwyższym priorytetem podczas sesji. Zawsze dbam o komfort i wygodę maluszka, pozwalając mu odpocząć, jeść i zaspokoić wszystkie potrzeby w trakcie sesji. W szklarni utrzymujemy przyjemny, ciepły klimat, by zapewnić dziecku spokój i beztroskę. Nawet zimą szklarnia jest odpowiednio nagrzana i spokojnie można rozbierać maluszka.

Kochani. W tym momencie wykonuję kadry naturalne. Głównie w objęciach rodziców, mamy, taty, podczas karmienia oraz zdjęcia w cudownym i przytulnym koszu Mojżesza. Już teraz mogę śmiało powiedzieć, że od 1 października moja oferta się rozszerzy o specjalne zdjęcia noworodkowe, ale więcej na ten temat opowiem później. Serdecznie zapraszam Was ze swoim maleństwem na pierwszą sesję zdjęciową. Gwarantuję, że będzie miło, ciepło i przyjemnie. Wszystkie wskazówki wysyłam w wiadomości e-mail po rezerwacji terminu. Całuje Was mocno.

Rezerwacja terminu